gwarancja najniższej ceny
Wyjątkowo niskie ceny, promocja "mały remoncik". Zakończenie promocji 2019-10-15

Naklejki

płaskie powierzchnie już nigdy nie będą nudne 5 lat gwarancji expresowa dostawa LATEX druk ekologiczny 365 dni na zwrot gwarancja zwrotu

Easy STICK

Easy STICKFolia samoprzylepna wykonana w unikalnej, niespotykanej technologii. Folia posiada już oryginalnie naniesiony klej metodą kropelkową. Parametry techniczne kleju pozwalają na niezwykle prostą aplikację. Klej nie przykleja się do powierzchni bardzo mocno, co daje użytkownikowi możliwość korekty przyklejenia. Dopuszczalne jest nawet odklejenie całości naklejki i jej ponowna aplikacja. Klej naniesiony metodą kropelkową sprawia, że pod powierzchnią klejoną nie powstają pęcherze powietrza. Powietrze z łatwością samoczynnie wypychane jest na zewnątrz. Materiał ten daje możliwość uzyskania idealnie gładkiej powierzchni po przyklejeniu naklejki, bez większego starania oraz pomocy profesjonalisty.

Przeznaczenie: oklejanie wszelakich powierzchni gładkich, meble, blaty, szyby, witryny, lodówki, sprzęt RTV/AGD, wszelkie inne elementy nie narażone na uszkodzenia mechaniczne oraz trwale i mocno nasłonecznione (miejsca wystawione trwale na ekspozycję słońca i warunki atmosferyczne mogą sprawić, że materiał ulegnie delikatnemy skurczeniu - od 0,5 do 1,5 mm, co spowoduje odsłonięcie powierzchni klejenia na brzegach materiału)

Sposób klejenia: bez kleju (klej jest już naniesiony na materiał), zdejmujemy papierową warstwę zabezpieczającą i aplikujemy na powierzchnię docelową. Bardzo prosty do aplikacji materiał, nie ma konieczności wspierania się wałkiem do tapet ani innymi profesjonalnymi narzędziami.

Przygotowanie powierzchni: Powierzchnia klejenia powinna być bardzo dokładnie odtłuszczona oraz oczyszczona z wszelkiego rodzaju drobin pyłu i nieczystości.

Metody pielęgnacji i czyszczenia: Materiał o bardzo wysokiej odporności na wilgoć, możliwe jest zmywanie morką ściereczką.

Struktura powierzchni: gładka, śliska, lekko matowa, nie daje efektu mocnych refleksów w miejscach nasłonecznionych, z bardzo delikatnie wyczuwalną strukturą grudek (spowodowane jest to klejem naniesionym na drugą stronę materiału - w technice kropelkowej)

Cena za 1m2: 118.80 PLN

Aktualna cena za 1m2: 99.00 PLN

Wybierz

Operator Kasiax