gwarancja najniższej ceny
Wyjątkowo niskie ceny, promocja "mały remoncik". Zakończenie promocji 2019-10-15

Plakaty

duży format nie tylko na ścianę 5 lat gwarancji expresowa dostawa LATEX druk ekologiczny 365 dni na zwrot gwarancja zwrotu

Best POSTER

Best POSTERTradycyjny papier kredowy o gramaturze 300g. Stosunkowo gruby i sztywny, dający poszucie dobrej jakości i trwałości. Papier eksponuje żywe kolory zadruku.

Przeznaczenie: eksponowanie wewnątrz pomieszczeń, wszelkiego rodzaju plakaty, ogłoszenia, fotografie oraz ozdoby w postaci papierowych wydruków (dla uzyskania najlepszego efekty, zaleca się umiejscowienie wydruków za szybą lub inną transparentną powierzchnią, zagwarantuje to uzyskanie jednolitej struktury refleksów - nie jest to jednak niezbędne)

Struktura materiału: Gładka powierzchnia bez wyczuwalnych nierówności. Materiał charakteryzuje się możliwością występowania silnych, miejscowych refleksów słonecznych (wyłącznie w miejscach intensywnie zadrukowanych). Dla odbiorców pragnących uzyskać najwyższej jakości wydruki fotograficzne (z gładką i jednolitą powierzchnią - polecamy nasz drugi materiał)

Metody pielęgnacji: sucha ściereczka, kontakt z wilgocią nie jest wskazany. Materiał nie jest odporny na zagniecenia i uszkodzenia mechaniczne. W miejscach zagnieceń możliwe wystapienie odprysków struktury druku (standardowa cecha papiery kredowego)

Cena za 1m2: 113.54 PLN

Aktualna cena za 1m2: 94.62 PLN

Wybierz

Satin PHOTO PREMIUM

Satin PHOTO PREMIUMWysokiej klasy papier satynowy o gramaturze 240g, przeznaczony do najwyższych jakościowo wydruków o jakości fotograficznej. Materiał ten gwarantuje jednolitą struktuę bez miejscowych refleksów, z bardzo żywymi kolorami. Papier pozwala na uzyskanie nieporównywalnej ze zwykłymi papierami kredowymi, głębi kolorów. Wydruki na tym materiale zadowolą z pewnością nawet wymagających profesjonalistów.

Przeznaczenie: eksponowanie wewnątrz pomieszczeń, wszelkiego rodzaju wydruki fotograficzne lub wysokiej jakości plakaty i ozdoby pomieszczeń.

Struktura materiału: Idealnie gładka i matowa powierzchnia, materiał gwarantuje jednolitą strukturę bardzo delikatnych refleksów świetlnych, nawet w miejscach silnie zadrukowanych.

Metody pielęgnacji: Dopuszczalne jest czyszczenie lekko wilgotną ściereczką, materiał umiarkowanie odporny na wilgoć. Papier jest mniej podatny (od tradycyjnego kredowego) na zagniecenia i uszkodzenia mechaniczne. Lekkie zagniecenie nie powoduje kruszenia w tym miejscu struktury druku.

Cena za 1m2: 168.90 PLN

Aktualna cena za 1m2: 140.75 PLN

Wybierz

Operator Kasiax