gwarancja najniższej ceny
Wyjątkowo niskie ceny, promocja "mały remoncik". Zakończenie promocji 2019-10-15

Szklane panele

elegancja i funkcjonalność w zasięgu ręki 5 lat gwarancji expresowa dostawa LATEX druk ekologiczny 365 dni na zwrot gwarancja zwrotu

     W każdym pomieszczeniu zależy zadbać o niepowtarzalną, zapierającą dech w piersiach dekorację ścian. Właśnie taki efekt wzbudzają nasze szklane panele, które sprawdzają się zarówno w kuchniach oraz łazienkach, jak i w pokoju dziecka, czy też w biurze. Jesteśmy w stanie zrealizować dowolną grafikę z Waszej prywatnej kolekcji - może to być zdjęcie rodziny z przyjęcia bożonarodzeniowego, wschód słońca podczas wakacji, a także dowolny, domowy pupil. Dzięki temu ściany będą nie tylko prezentować się atrakcyjnie, ale również przywołają przyjemne wspomnienia.

     Wykonujemy szklane panele do pokoju dziecka, kuchni, łazienki bądź do biura na indywidualne zamówienie. Dzięki temu wymiary produktu zostaną dopasowane do Waszych potrzeb oraz jego przyszłego zastosowania. Ponadto, jak już wspomnieliśmy, realizujemy zlecenia z Waszego własnego zdjęcia. Ponadto dysponujemy również bazą grafik, zróżnicowanych tematycznie, spośród których możecie wybrać najciekawszy projekt, który urozmaici wnętrze Waszego domu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Operator Kasiax